Підвищення стійкості різального інструменту йонно-плазмовим напиленням

Проаналізовано результати останніх досліджень у сфері нанесення покриттів йонно-плазмовим напиленням. Розглянуто основні напрями вдосконалення цієї технології, сформульовано задачі, які потребують подальшого розв’язання.

йонно-плазмове напилення, фазовий склад, зносотривкість, нано- структурні покриття

Голубець В. М. Підвищення стійкості різального інструменту йонно–плазмовим напиленням / В. М. Голубець, О. Б. Гасій // Іван Фещенко–Чопівський: вчений і патріот. Секція № 2 : Наукова діяльність Івана Фещенка–Чопівського та сучасні проблеми матеріалознавства : міжнародна наукова конференція, Львів, 28-29 жовтня 2009 р. : наукові праці конференції / Національний університет “Львівська політехніка”. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – C. 5–9.