Розглянуто принцип дії реперних елементів і термометрів з вбудованим реперним шшібратором. Рассматривают принцип действия реперных элементов и термометров со встроенным реперным шшибратором. Principle of action of fixed-point cells and thermometers with the built-in fixed-point calibrator are examined in this article

Корекція похибки вимірювання термометра із вбудованим реперним калібратором і вторинним температурним сенсором / Б. Стадник, М. Дорожовець, Ф. Бернгард, О. Кулик // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 70–74. – Бібліографія: 6 назв.