Видавництво Львівської політехніки

The article deals with the practicability and effectivity of creation of the consolidated information resource to provide the correct decisions concerning organization and management of all busiтess-processes at the store "Marathon".

консолідований інформаційний ресурс, статистика, документація, інформаційне суспільство, інформаційна діяльність

Ярка У. Консолідований інформаційний ресурс для визначення оптимального плану замовлень магазину "Марафон" / Уляна Ярка, Марія Кравчук // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 242–243. – Бібліографія: 3 назви.