Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено розподіл дифузійних елементів у зміцненому шарі та закономірностей формування дифузійного шару. There has been explored allocation of diffusional elements in the hardening layer and the regularities of forming of diffusional layer.

Манько О. В. Особливості формування дифузійного шару після хромування з попереднім нікелькобальтфосфорним хімічним покриттям / О. В. Манько, О. П. Стецьків, А. Є. Стецько, П. Є. Гнатюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 138–145. – Бібліографія: 4 назви.