Інформаційне забезпечення організації екскурсійних маршрутів

Видавництво Львівської політехніки

The article accentuates the importance of information dataware for travel companies. It presents a thourough study of legislative and regulatory acts determining their activity. The article also proves that websites are the most convenient resource used by the tourism sector for information provision.

інформаційне забезпечення, туризм, веб-сайт, інформаційний ресурс, інформатизація

Сабадаш І. Інформаційне забезпечення організації екскурсійних маршрутів / Іванна Сабадаш, Дмитро Угрин // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 86–87. – Бібліографія: 4 назви.