Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Considered methodological trends of research libraries. Filed conception application of social communication approach to study the history of library.

бібліотека, бібліотекознавство, методологія, загальнонаукові методи, соціальнокомунікаційний підхід

Кунанець Н. Методологічні засади дослідження бібліотек з позицій соціокомунікаційного підходу / Наталія Кунанець // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 272–273. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review