2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблена методика розрахунку зусиль в статично невизначених комбінованих конструкціях на прикладі балко-ферми. Використовуючи змішаний метод будівельної механіки, отримані загальні рівняння визначення зусиль і переміщень в характерних перерізах системи.
The developed method of computation of efforts in the statically indefinite combined constructions on the example of beam-farm. Using the mixed method of structural mechanics, the got common evening of determination of efforts and moving in the haractenih cuts of the system.

Іваник І. Г. Розрахунок комбінованих конструкцій з використанням методу введення уявних шарнірів / І. Г. Іваник, С. І. Віхоть // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 74–78.