У доповіді розкривається зміст науково-бібліографічної роботи Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» з розкриття історії університету. Охарактеризовано декілька бібліографічних проектів цього напрямку. Біобібліографічні покажчики, персональні покажчики, історія університету.

Бєлоус І. О. Бібліографічні видання бібліотеки Львівської політехніки у розкритті історії університету та його наукових шкіл / І. О. Бєлоус // Інновації і менеджмент якості в діяльності бібліотек вищих навчальних закладів : матеріали V Науково-практичної конференції, 22–23 жовтня 2009 року, Донецьк. – Донецьк, 2009. – С. 20–24. – Бібліографія: 2 назви.