Thumbnail Image

Досліджено терморезистивні та тензорезистивні характеристики спеціально деформованих ниткоподібних кристалів Si^xGex (х=0,01+,05) при температурах 4,2 + 50 К. Показано, що з використанням таких кристалів можна створити такі типи низькотемпературних термометрів: високочутливий термометр (температурна чутливість 600 К1),роботоздатний у температурній області 5+20 К за відсутності магнітного поля; термометр з середньою чутливістю (~40 К1), роботоздатний в інтервалі температур Исследованы терморезистивные и тензорезистивные характеристики специтьно деформированных таких кристаллов можно создать следующие типы термометров: высокочувствительный термометр отсутствии магнитного поля; термометр со средней чувствительностью ~ 40 К1)

Дружинін А. Термометри на основі ниткоподібних кристалів Si-Ge для кріогенного діапазону температур / А. Дружинін, І. Островськии, Н. Лях // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 89–94. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review