Флешмоб у роботі сучасної бібліотеки у контексті соціальної комунікації

Видавництво Львівської політехніки

The article was analyzed practice and theoretical aspects of using flash mob and the Internet-recourse in connection of library with readers. Also were characterized advantages and defects of this collaboration.

library, reader, torrent of information, flash mob, internet-resource, librarian flash mob

Якименко Н. О. Флешмоб у роботі сучасної бібліотеки у контексті соціальної комунікації / Н. О. Якименко, Ю. О. Комлик // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 292–293. – Бібліографія: 3 назви.