Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Литвиняк Я. М. Алгоритм автоматизованого визначення параметрів кінематичної взаємодії пружних робочих елементів гнучких циліндричних інструментів з оброблюваними поверхнями / Я. М. Литвиняк, Є. М. Махоркін, Г. О. Литвиняк // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університету "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 44–47.