Предметно-орієнтована мова аналітичного опрацювання даних

Видавництво Львівської політехніки

Abstract syntax, syntactic rules and transformation of abstract submission rules into that, which is performed by tool environment for declarative domain-specific language for data mining has been developed. Using of language that is proposed doesn’t require special knowledge or programming skills that makes a process of scenario development close to experts.

предметно-орієнтована мова, аналітичне опрацювання даних, статистична обробка даних, програмування, Світовий центр даних

Болдак А. Предметно-орієнтована мова аналітичного опрацювання даних / Андрій Болдак, Костянтин Єфремов // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 226–227. – Бібліографія: 5 назв.