Розробка способу виготовлення полімерних мікролінз

Описано виготовлення мікролінз способом фотополімеризації лежачої краплі рідкої композиції. Теоретично визначено основні умови формування крапель із сферичною формою поверхні та експериментально підтверджено можливість виготовлення мікролінз з сферичною формою поверхні. Вивчено залежність між об’ємом рідкої композиції і радіусом кривизни мікролінз. Method of fabrication of microlenses by photopolymerization of sessile drop of liquit compozitoin is described. The main conditions of shaping of drop with spherical form of surface ів theoretically determined and possibility of fabrication of microlenses with spherical form of surfaces is experimentally confirmed. Dependency between volume and radius of microlenses curvature is studied.

Розробка способу виготовлення полімерних мікролінз / Я. В. Бобицький, Г. П. Лаба, О. П. Максименко, В. В. Шибанов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 24–30. – Бібліографія: 7 назв.