Аналітичний огляд функціонування онлайн-спільноти лінгвістів

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This paper analyzes the principles of blogs functioning and their place in information society. System analysis of “The world of the web-communication” blog is realized. Objectives, its mission and values of web-community are formulated. The development of the website and its current reputation are analyzed. Also, the approaches of website improving are proposed.

віртуальна спільнота, блоґ, системний аналіз, інтернет-комунікація, веб-спілкування

Федушко С. Аналітичний огляд функціонування онлайн-спільноти лінгвістів / Соломія Федушко, Маріанна Котило // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 120–121. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review