Видавництво Львівської політехніки

The report is devoted to the use the linguistic variables in opinion mining of textual information.

опінія, емоційне забарвлення, об’єкт, лінгвістична змінна

Лупенко С. Математичне моделювання опінії із застосування лінгвістичних змінних в задачах opinion mining / Сергій Лупенко, Олег Пастух, Богдан Хомів // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 210–211. – Бібліографія: 2 назви.