Thumbnail Image

Розглянуто диференційний термоелектричний метод вимірювання різниці температуру широкому діапазоні з використанням у схемі вимірювача додатного зворотного зв’язку, за допомогою якого забезпечують істотне зростання його чутливості до малих різниць температур і відповідне підвищення точності результату вимірювання. Рассмотрен дифференциальный термоэлектрический метод измерения разницы температур в широком диапазоне с использованием в схеме измерителя положи те. чьи ой обратной связи, посредством которой обеспечивается существенный рост его чувствительности к малым разницам температур и соответствующее повышение точности результата измерения. The differential thermoelectric method of measuring of difference of temperatures is considered in a wide range with the use in the chart of measuring device ofpositive feed-back, by means which substantial growth of his sensitiveness to the small differences of temperatures and proper rise of exactness of result of measuring is provided.

Скрипник Ю. Метод підвищення точності диференційного термоелектричного вимірювача різниці температур / Ю. Скрипник, Г. Юрчик, В. Курко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 122–125. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review