Трудомісткість комунікативної роботи викладача у веб-форумі

Видавництво Львівської політехніки

The present work demonstrates the structure of communicative activity complexity in web-forum. The expediency of using communicative complexity in web-forum as an aspect in management has been analysed.

трудомісткість консультування, комунікативний доробок у веб-форумі, комунікативна робота викладача

Новгородська Л. Трудомісткість комунікативної роботи викладача у веб-форумі / Людмила Новгородська // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 102–103. – Бібліографія: 2 назви.