Хочу навчатися у Львівській політехніці. Довідник для абітурієнтів 2011

Authors

Видавництво Львівської політехніки

Національний університет “Львівська політехніка” – один з найстаріших вищих навчальних закладів Європи, який у 2009 році відсвяткував 165 років від дня заснування. Університет широко відомий в європейських наукових та академічних колах, адже з перших років існування Львівська політехніка зарекомендувала себе потужним осередком технічної освіти і науки. Нині близько 30,5 тисяч студентів, які навчаються за 56 напрямами підготовки і 124 спеціальностями, готуються стати магістрами, спеціалістами, бакалаврами, молодшими спеціалістами та кваліфікованими робітниками. Навчальний процес здійснюють близько 220 докторів наук, професорів і понад 1050 кандидатів наук, доцентів. До послуг студентів 12 гуртожитків, 27 навчально-лабораторних корпусів, комп’ютерні класи, інтернет, науково-технічна бібліотека, два навчальні спортивні корпуси з дев’ятьма спеціалізованими спортивними залами, басейном, лижною базою, літньою спортивною зоною, стрілецький тир, стадіон, чотири спортивно-оздоровчі бази: на південному березі Криму (м. Алушта), в Миколаївській області (с. Коблеве), в Карпатах (с. Славське) та в с. Зозулі Золочівського району Львівської області, а також поліклініка, лікарня, санаторій-профілакторій, кафе-їдальня, диско-бар, Народний дім “Просвіта” (гуртки художньої самодіяльності).

Національний університет “Львівська політехніка”

Хочу навчатися у Львівській політехніці. Довідник для абітурієнтів 2011 / Національний університет «Львівська політехніка» ; [укладачі: Р. Б. Брилинський, Б. В. Сологуб, О. С. Захар’яш ; за редакцією Р. Б. Брилинського]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 248 с.