Розробка технології створення геодезичної опори методом несуцільних спостережень чотирикутників без діагоналей. Навчальний посібник з курсу “Основні геодезичні роботи ”. Частина XV

Чернігівський державний інститут економіки і управління

В даній роботі пропонується ідея створення геодезичної опори методом несуцільних спостережень чотирикутників без діагоналей.

Розглядається ряд чотирикутників без діагоналей, який опирається на два пункти з кожної сторони, координати яких визначені по системі GPS, або на пункти старшого класу тріангуляції. На відміну від чотирикутників професора Зубрицького, у чотирикутниках, що розглядаються, відсутні умовні рівняння фігур. Четвертий кут визначається як доповнення до 360° трьох виміряних кутів.

метод несуцільних спостережень, чотирикутники без діагоналей, оцінка точності зрівноважених елементів, метод імітаційного моделювання

Літнарович Р. М. Розробка технології створення планової геодезичної опори методом несуцільних спостережень чотирикутників без діагнолей : навчальний посібник з курсу "Основні геодезичні роботи" / Р. М. Літнарович ; Чернігівський державний інститут економіки і управління. - Чернігів, 2001. - Ч. ХV. - 28 с.