Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In the paper the structure of the web-site for First Lviv Media Library based on the normative recommendations for this type of web-sites is suggested.

медіатека, популяризація, зворотній зв’язок, веб-сайт, структура

Матвіїшин Н. Структура веб-сайту Першої Львівської Медіатеки як засобу популяризації її діяльності / Наталія Матвіїшин, Оксана Тимовчак-Максимець // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 76–77. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review