Обліково-аналітичне забезпечення управління інтелектуальним капіталом

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто можливості відображення інтелектуального капіталу в фінансовій звітності підприємства, запропоновано рекомендації щодо удосконалення управлінського обліку інтелектуального капіталу на підприємствах України. Possibilities of display of the intellectual capital in the enterprise fiscal accounting are considered, recommendations about improvement of the administrative account of the intellectual capital at the enterprises of Ukraine are offered.

інтелектуальний капітал, рекомендації, intellectual capital, recommendations

Кравченко С. І. Обліково-аналітичне забезпечення управління інтелектуальним капіталом / С. І. Кравченко, О. В. Корнєва // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 393–398. – Бібліографія: 13 назв.