Проблеми метрологічного забезпечення кваліметричних вимірювань

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто і проаналізовано теоретичні, практичні та законодавчі проблеми метрологічного забезпечення кваліметричних вимірювань. Розглянута специфіка кваліметричних вимірювань і запропонована методологія організації їхнього метрологічного забезпечення з використанням віртуальних мір якості продукції. Рассмотрены и проанализированы теоретические, практические и законодательние проблемы метрологического обеспечения квалиметрических измерений. Рассмотрена специфика квалиметрических измерений и предложена методология организации их метрологического обеспечения с использованием виртуальных мер качества продукции. In the article the theoretical, practical and legislative problems of metrological assurance of qualimetrical measurements are considered and analyzed. The specificity of qualimetrical measurements is considered and the methodology of metrological assurance organizing of qualimetrical measurements by using virtual product quality measures is proposed.

Мотало В. Проблеми метрологічного забезпечення кваліметричних вимірювань / Василь Мотало// Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 68. – С. 190–195. – Бібліографія: 11 назв.