Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розробка сукупність технологічних процесів, які базуються на прогресивних методах поверхневого і об’ємного зміцнення деталей, з використанням діючих на підприємствах технологічних процесів. Запропоновано оптимальну технологію виготовлення втулки електровідцентрового занурюваного насоса. Working up of the technologicall process jointly based on progress suface and volumetrical method of the solidity machine parts with using plant’s working processis. Supplying of the optimum technology process of the manufakture of electrocentrofugal submersion pump sleere.

Петрина Ю. Д. Технологічні шляхи забезпечення надійності та ефективності роботи захисної втулки електровідцентрових насосів / Ю. Д. Петрина, О. Л. Жидецька, Б. О. Борущак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 60–68.