Малоенерговмісні цементи з використанням відходів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Показано, що в умовах загострення екологічних проблем, зменшення запасів якісної сировини для виробництва клінкеру перспективним напрямком розвитку цементної промисловості є ширше використання вторинних відходів та альтернативних джерел енергії, а також виробництво модифікованих композиційних цементів, які характеризуються покращаними будівельно-технічними властивостями, зокрема корозійною стійкістю в умовaх дії агресивних середовищ.
It was shown, that perspective direction of development of cement industry, under condition of ecological problems, reduction of qualitative raw materials stocks for cement production, is wider use industrial cementitious byproducts and alternative energy resources, and also production of modified composite cements, which characterize improved properties, including higher corrosion resistance in aggressive medium.

Малоенерговмісні цементи з використанням відходів / М. А. Саницький, Т. Є. Марків, Ю. Л. Новицький, Т. П. Кропивницька // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 151–155.