Фінанси

Видавництво "Простір-М"

У навчальному посібнику висвітлено сутність та функції фінансів, фінансової системи та фінансового механізму; сутність та призначення джерел фінансових ресурсів підприємств, склад доходів та витрат, фінансових результатів підприємств; структуру податкової системи України; механізм соціального страхування в Україні; структуру та устрій бюджетної системи України, механізм формування і виконання бюджетів; систему доходів та видатків бюджетів державного та місцевих та систему бюджетного вирівнювання; бюджетний процес та функцій його учасників; види і причини дефіциту бюджету, державного боргу та методи управління ним; поняття, суб’єкти, форми та види страхування; основи функціонування фондового ринку,міжнародних фінансово-кредитних організації та форми їх співробітництва з Україною.Навчальний посібник можна рекомендувати студентам економічних спеціальностей вищих закладів освіти, аспірантам, викладачам, науковим та практичним працівникам.

Ярошевич Н. Б. Фінанси : навчальний посібник / Н. Б. Ярошевич, І. Ю. Кондрат, М. В. Ливдар ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво "Простір-М", 2018. – 298 с.