Теоретичні засади інформаційно-аналітичної діяльності

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Information activity was separated as an activity in its objectives and functional entity. At this stage, information activity forming four types: bibliographic, scientific information, mass information and information-analytical activities. Each type of information activity has common features and characteristics of forms andmethods of processing information.

інформаційна діяльність, інформаційно-аналітична діяльність, структура інформаційної діяльності, бібліографічна діяльність, науково-інформаційна діяльність, масово-інформаційна діяльність, інформаційно-аналітичні дослідження

Сілкова Г. Теоретичні засади інформаційно-аналітичної діяльності / Галина Сілкова // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 194–195.

Endorsement

Review