Ексергетична оцінка роботи місцевих автономних кондиціонерів “Sanyo”

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано ексергетичний метод аналізу роботи одноступеневих хладонових холодильних машин, які використовують в місцевих автономних кондиціонерах. Визначено ексергетичний ККД split-кондиціонерів фірми “Sanyo” для стандартних умов і показана його залежність від холодопродуктивнсті кондиціонера.
In this article it was described the method of the exergetic analysis of one-step freon cooling engines, that are used in the local autonomous air conditioners. It was defined the exergetic output-input ratio of the several “split” air conditioners of firm “Sanyo” and shown the dependence of it from the air conditioner cooling capacity.

Лабай В. Й. Ексергетична оцінка роботи місцевих автономних кондиціонерів “Sanyo” / В. Й. Лабай, О. В. Омельчук, В. Ю. Ярослав // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 108–113.