Створення цифрових моделей рельєфу на основі даних аерофотознімання

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

This thesis considers procedure of creating of Digital Terrain Models (DTM) using aero photo images, which are made aero camera RC20. The creating of orthophoto images are based on DTM images.

DTM, ЦМР, GCP, точки, ГІС-системи, digital terrain model, coordinate system, Leica Photogrammetry Suite, Ground Control Points, aero photo image, orthorectification

Часковський О. Створення цифрових моделей рельєфу на основі даних аерофотознімання / О. Часковський, С. Гаврилюк, В. Костишин // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IІ Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 150–151. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review