Thumbnail Image

Высоты геоида и аномалии в регионе Черного моря вычислены по данным альтиметрических миссий ERS-1, ERS-2, TOPEX/POSEIDON, GFO, ENVISAT, JASON-1 на равномерной сетке 1?х1? быстрым преобразованием Фурье. The geoid heights and the gravity anomaly in the Black sea are computed from altimetry data of ERS-1, ERS-2, TOPEX/POSEIDON, GFO, ENVISAT, JASON-1. The geoid heights and the gravity anomaly in the Black sea are computed at the grid points 1?х1? by FFT method.

Ничвид М. Р. Побудова поля аномалій сили ваги та висот геоїда методомшвидкого перетворення Фур‘є / М. Р. Ничвид // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2008. – Випуск 70. – С. 9–13. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review