Видавництво Львівської політехніки

In this article we will discuss problems and prospects for the introduction of egovernance in Ukraine based on the US experience.

е-урядування, інформаційне суспільство, інформаційно-телекомунікаційні технології, іноземний досвід

Мина Ж. Використання досвіду США на шляху впровадження електронного урядування в Україні / Жанна Мина, Леся Байко, Анжеліка Соломон // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 144–145. – Бібліографія: 3 назви.