Роль людського чинника у забезпеченні безпеки дорожнього руху

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

It is noted that traffic congestion is one of the main sources of elevated emotional intensity of the driver, on which depends the safety of road users. The negative impact of traffic congestion on the functional state of the driver and a changing his reaction in the time. Underlined the need to maintain the functional state of the driver in the normal range.

Гюлєв Н. Роль людського чинника у забезпеченні безпеки дорожнього руху / Нізамі Гюлєв // Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання : збірник наукових праць : тези доповідей всеукраїнської науково-теоретичної конференції, 26-28 березня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра транспортних технологій. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 127-128. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review