Застосування методів дистанційного зондування у моніторингу навколишнього середовища.

Приведен аналитический обзор современных методов дистанционного исследования земельных ресурсов та указаны практические возможности использования их в сельском хозяйстве. Сделаны выводы о необходимости использования космических методов дистанционного зондирования на современном этапе. The state-of-the-art review of modern space methods of research of the landed resources is resulted, and the indicated possibilities of their practical application for the necessities of agriculture. Conclusions are done about the necessity of application of space methods of the remote sensing on a modern stage.

Хлян Я. В. Застосування методів дистанційного зондування у моніторингу навколишнього середовища / Я. В. Хлян // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 72. – С. 134–137. – Бібліографія: 5 назв.