Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The necessity of competence approach realization in professional training of experts in records management and information activity has been specified. Recommendations concerning practical classes’ conduction in discipline-specific subjects, the usage of problematic and research methods for professional competence formation have been provided.

компетентнісний підхід, компетенція, професійна компетентність документознавця, засвоєння матеріалу, практична реалізація

Настенко Л. Формування професійної компетентності майбутніх фахівців з документознавства та інформаційної діяльності / Лариса Настенко, Зоряна Свердлик // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 343–344. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review