Комп’ютерно-лінгвістичний метод фільтрації забороненої лексики

ННК "ІПСА" НТУУ "КПІ"

Відстеження та виявлення небажаного інформаційне наповнення (ІН) потребує вели-кої затрати часу і зусиль адміністратора та модератора, які несуть відповідальність за інформаційне наповнення веб-форуму. Розв'язання цієї задачі без автоматизованих засобів стає нереальним через великі обсяги приросту інформаційного наповнення.

небажане інформаційне наповнення, веб-спільнота, веб-форум, конфлікт, комп’ютерно-лінгвістичний метод, заборонена лексика

Федушко С. С. Комп’ютерно-лінгвістичний метод фільтрації забороненої лексики / С. С. Федушко, А. М. Пелещишин, Ю. О. Сєров // Системний аналіз та інформаційні технології (SAIT 2011) : міжнародна науково-технічна конференція, 23–28 травня 2011 року, Київ, Україна / Національний технічний університету України "Київський політехнічний інститут". – Київ, 2011. – С. 509. – Бібліографія: 2 назви.