Видавництво Львівської політехніки

Results of the research on the selection of informational psychological influence strategy on the internal information environment of virtual communities, created with the tools of social networks have been presented.

показник інформаційної загрози, стратегія впливу, віртуальні спільноти

Пелещишин А. Вибір стратегії інформаційного впливу на інформаційне середовище віртуальної спільноти / Андрій Пелещишин, Руслан Гумінський // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 30–31. – Бібліографія: 3 назви.