Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article explores correlation dependencies of the student's motivation type to study on gender, age and direction of education. In this study, statistical data processing was performed based on the PSPP statistical analysis package.

зовнішня мотивація студента, внутрішня мотивація студента, кореляції Спірмена, критерій Крускала-Уоліса, PSPP

Білущак Т. Дослідження залежності мотивації до навчальної діяльності від суб’єктних особливостей студентів / Тетяна Білущак // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 351–352. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review