Видавництво Львівської політехніки

3D Pharmacophore modeling for thiazolo[4,5-b]pyridine-2-ones as novel potent mPGES-1inhibitors / Klenina Olena, Chaban Taras, Drapak Iryna, Ogurtsov Volodymyr, Chaban Igor // Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища: матеріали доповідей IX Міжнародної конференції daRostim 2013, 7–10 жовтня 2013 року, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень України, Національний університет "Львівська політехніка", Приватний інститут прикладної біотехнології daRostim ; [відповідальний редактор В. Новіков]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 55.