Thumbnail Image

Видавництво «Редакція «УП»

The essence of information society incipience in Ukraine is revealed, the main characteristics of its development and differences from post-industrial society are defined. The above principles are confirmed by real examples of using information and communications technology in the business environment.

інформаційне суспільство, бізнес-процеси, інформаційно- комунікаційні технології

Гавран В. Аспекти формування бізнес-середовища через призму інтеграційних процесів України і ЄС / Володимир Гавран, Ігор Новаківський // Інформаційне суспільство: тенденції регіонального розвитку : матеріали міжнародної науково-практичної конференції ISRDT-2016, 20–21 вересня 2016 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій, Інститут гуманітарних та соціальних наук, Жешувський університет, Факультет економіки. – Львів : Видавництво «Редакція «УП», 2016. – С. 20–21. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review