Наближення невід’ємних періодичних функцій

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано властивості показникових функцій, показники яких є многочленами Фур’є, й алгоритми наближення за допомогою цих функцій періодичних функцій, що набувають тільки невід’ємні значення. Розглянуті функції можуть використовуватися при математичному моделюванні кіл та сигналів у задачах радіоелектроніки.
Properties of exponential functions, the exponents of which are trigonometric polynomials, have been considered. Approximation algorithms of non-negative periodical functions with application of these exponential functions have been proposed. These functions may be used for mathematical simulation df circuits and signals in the tasks of radionics.

Фільц Р. В. Наближення невід’ємних періодичних функцій / Р. В. Фільц // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 109–117.