Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику вибору методів цифрової модуляції для забезпечення основних системних вимог до безпровідних систем передачі даних: заданої ймовірності появи бітових помилок та заданої швидкості передачі даних. Показниками ефективності системи є використання її енергетичних та частотних ресурсів. The method of choice of methods of digital modulation is offered for providing of the basic system requirements to the off-wire systems transmissions given: set probability of appearance of bit errors and set speed transmissions given. The indexes of efficiency of the system is the use of it power and frequency resources.

цифрова модуляція, бітові помилки, digital modulation, bit errors

Пелішок В. О. Підвищення ефективності цифрових безпровідних систем шляхом вибору методів модуляції / В. О. Пелішок // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 178-185. – Бібліографія: 3 назви.