Вимірювання вертикальної рефракції застосуванням відбиваючих пристроїв

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В статье рассмотрен новый способ измерения вертикальной рефракции с использованием отражающих приборов. The new way of measuring of vertical refraction with application of refraction devices is considered in the article. It helps to simplify methods and means of immediate determinations of vertical refraction and to raise the accuracy its measuring.

Петлюк І. Вимірювання вертикальної рефракції застосуванням відбиваючих пристроїв / І. Петлюк, Т. Шевченко // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 71. – С. 248–250. – Бібліографія: 9 назв.