Селективне розсіювання на конфокальних доменах індукованих холестериків

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено теоретичні та експериментальні дослідження процесу розсіювання лазерного випромінювання для зразків індукованих холестериків. Одержані індикатриси розсіювання індукованих холестериків із фіксованим значенням кроку спіралі для різних довжин хвиль випромінювання (0.63, 1.15 і 3.39 мкм), які свідчать про зміну характеру розсіювання та збільшення вкладу селективної компоненти в загальне розсіювання. The theoretical and experimental investigations of laser light radiation scattering for induced cholesterics samples are carried out. The light scattering indicatrix of induced cholesterics that have fixed pitch value for different wave length of radiation light (0.63, 1.15 і 3.39 ^.m) are obtained. These indicatrix shown scattering character changes and increasing selective component contribution in total scattering.

Селективне розсіювання на конфокальних доменах індукованих холестериків / З. М. Микитюк, О. Є. Сушинський, В. В. Черпак, В. Г. Іваницький, Б. Даланбаяр // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 86–91. – Бібліографія: 13 назв.