Методи візуалізації мережі в стандарті ZigBee

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article is described the information system for the visualization of network standard ZigBee. ZigBee is an IEEE 802.15.4-based specification for a suite of high-level communication protocols. Is reviewed technology ZigBee and its features. Is examined existing visualization methods.

ZigBee, мережа, візуалізація, граф, фізична анологія

Басюк Т. Методи візуалізації мережі в стандарті ZigBee / Тарас Басюк, Дмитро Тисько // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 212–213. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review