Використання методів розпізнавання історичних будівель

Видавництво Львівської політехніки

A lot of people use buildings as guide in unknown cities. In terms of feasibility it's clever to have application that can recognize building near at you and say you what is the building. This article describes methods and concepts which used in such systems. In general it's about methods to recognize image. Also article contains results of experiments for different conditions.

розпізнавання зображень, життя міста

Худоба Б. Використання методів розпізнавання історичних будівель / Богдан Худоба, Наталія Шаховська // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 257–258. – Бібліографія: 2 назви.