Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначеною особливості прийняття управлінських рішень щодо інтеграції машинобудівних підприємств у виробничо-господарських структурах, встановлено етапи прийняття стратегічних і тактичних управлінських рішень щодо інтегрування, а також впливу варіантів розвитку інтеграційного процесу – добровільного входження або примусового поглинання – на послідовність етапів у прийнятті управлінських рішень. The article is devoted to determination of features of acceptance of administrative decisions in relation to integration of machine-building enterprises in production economic structures, establishment of the stages of acceptance of strategic and tactical administrative decisions in relation to integration. And also to influence of variants of development of integration process – voluntarily including or forced absorption on the sequence of the stages in acceptance of administrative decisions.

управлінські рішення, машинобудівні підприємства, administrative decisions, machine-building enterprises

Ольшанська М. В. Аналіз етапів прийняття управлінських рішень при інтегруванні машинобудівних підприємств у виробничо-господарських структурах / М. В. Ольшанська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 151–156. – Бібліографія: 16 назв.