Видавництво Львівської політехніки

Подано бібліографічні описи монографій, підручників, довідників, методичних матеріалів, статей із журналів та збірників, опублікованих тез доповідей на конференціях, семінарах, симпозіумах, бібліографічних видань, електронних ресурсів. Вміщено також описи окремих науково-опулярних газетних статей та рецензій. Покажчик призначений для широкого кола наукових, інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів і студентів, а також для працівників бібліотек та інформаційних служб.

бібліографічний покажчик, зведений бібліографічний покажчик, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, друковані праці

Друковані праці Національного університету "Львівська політехніка" за 2009 рік. Додаток : бібліографічний покажчик / Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: І. В. Гамола, Т. І. Левків, О. Б. Ніколюк, Р. В. Проскурницька, М. В. Сергєєва, Г. М. Щитинська ; бібліографічне редагування І. О. Войтович] ; за редакцією О. В. Шишки, І. О. Бєлоус, Н. Е. Кунанець. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. - 75 с.