Метод обвідних в інтерферометри Фабрі-Перо світла

Аналізуються закономірності амплітудно-фазової спектроскопії Фабрі-Перо нормального. похилого відбиття і пропускання плоских електромагнітних хвиль плоскими тришаровими структурами. Показано, що метод обвідних, як функцій значень енергетичних коефіцієнтів відбиття і пропускання та фази в екстремумах смуг Фабрі-Перо коректно описує амплітудно-фазовий спектр як в області прозорості, так і в області поглинання. The amplitude-phase Fabry-Perot spectroscopy regularities in normal and oblique incident of electromagnetic wave reflected and transmitted by the plane threelayers structure are discussed. It is shown, that the method of enveloping function correctly describes the amplitude-phase spectra both in transparent and absorption regions. The enveloping function is consider as the amplitude and phase extreme values.

спектроскопія Фабрі-Перо, плівка, інтерферометр, reflection, transmission, amplitude and phase spectra

Кособуцький П. Метод обвідних в інтерферометри Фабрі-Перо світла / П. Кособуцький, А. Моргуліс, М. Каркульовська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 518 : Фізико-математичні науки. – С. 84–96. – Бібліографія: 34 назви.