Електронна дипломатія як важлива складова зовнішньої політики держави

Видавництво Львівської політехніки

The possibilities of the use of the Internet, social networking services and information and communication technologies in achieving diplomatic goals are considered. The concept of eDiplomacy and the expediency of introducing its components into the diplomatic practice of modern Ukraine are analyzed.

eDiplomacy, digital diplomacy, innovative diplomacy, twitter diplomacy, democracy, Ukraine

Турчин Я. Електронна дипломатія як важлива складова зовнішньої політики держави / Ярина Турчин // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 104–105. – Бібліографія: 3 назви.