Cучасні супутникові технології у дослідженні геодинамічних процесів

Проанализировано использование современных спутниковых технологий при исследовании геодинамических процессов. Рассмотрены основные проблемы, что возникают при использовании различных подходов к интерпретации результатов спутниковых наблюдений.Іn article аrе апаlyzed те оf тоdеrn satellite technologies аt research оf geodупатіс рroсеsses. Тhе mаіп problems that аrise аt use оf various арproaches tо interpretation of results of satellite measurements аrе considered.

Терещук О. Сучасні супутникові технології у дослідженні геодинамічних процесів / О.Терещук // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 72. – С. 49–53. – Бібліографія: 10 назв.