Дослідження розпізнавання мовних сигналів чотирифонемним методом

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі запропонованої чотирифонемної моделі проведено експериментальні дослідження розпізнавання мовних сигналів. Встановлено, що цей метод дає змогу покращати ймовірність розпізнавання мовних сигналів порівняно з існуючими методами. On the basis of the offered fourphonemes model experimental researches of recognition of linguistic signals are conducted. It is set that this method allows to improve probability of recognition of linguistic signals in comparing to the existent methods.

чотирифонемної моделі, мовні сигнали, fourphonemes model, linguistic signals

Чорній А. М. Дослідження розпізнавання мовних сигналів чотирифонемним методом / А. М. Чорній // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 222-225. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review